Aktualności, Kwalifikacje międzynarodowe, Szkolenia zamknięte

Burger King otworzy w Lublinie Polskie Centrum Szkoleniowe

burger king szkoleniaCo zrobić, żeby zatrudnić wykwalifikowaną i gotową do pracy kadrę managerską? Otworzyć własne centrum szkoleniowe. Tak właśnie zrobiła popularna sieć restauracji z fast foodem.

Oddział firmy, który zawiaduje lokalami na terenie Europy Południowej I Wschodniej, czyli Burger King Southern and Eastern Europe, otworzył niedawno restaurację w Lublinie. 25 czerwca w tym mieście powstał po wielu latach pierwszy bar z hamburgerami. Firma zapowiedziała, że z Lublinem wiążę jednak dalsze plany.

To tu powstanie pierwsze Polskie Centrum Szkoleniowe, w którym Burger King będzie uczył pracowników. Placówka edukacyjna ma prowadzić zajęcia dla wyższej kadry zarządzającej i szkolenia dla managerów. Pracownicy będą szkoleni na czterech poziomach. Z Centrum Szkoleniowego wyjdą gotowi do pracy w lokalach „króla hamburgerów” managerowie, kierownicy, a także osoby zarządzające nawet 70 restauracjami, czyli tzw. district managerowie.

Pomysł na szkolenie własnej kadry wydaje się genialny, zwłaszcza gdy o pracowników ze specjalistycznym wykształceniem coraz trudniej. Osoby szkolone w Centrum Burger Kinga będą miały nie tylko wysokie kompetencje menedżerskie, ale także będą znały strukturę organizacji i wszelkie procedury.

Pracownicy z lublińskiego Centrum zasilą krajowe restauracje, ale także bary prowadzone w innych państwach z tej części Europy.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Barbara Trela
Load More In Aktualności

Check Also

Mentor znaczy mądry

Ktoś niezwykle mądry powiedział kiedyś, iż stanie w ...