Aktualności, Branża HR

HR Biznes Partner – szkolenia potrzebne od zaraz

Pracownicy działów personalnych od lat uchodzili za osoby odpowiedzialne przede wszyskim za efektywne budowanie i realizowanie systemów kadrowo-płacowych, jednak współcześnie rozumiany HR to coś znacznie więcej. Nie tylko prowadzi on dział administracji oraz rekrutacji pracowników, ale często pełni odpowiedzialną funkcję partnera strategicznego dla zarządu organizacji.

Profesjonalny HR Biznes PartnerHR Biznes Partner, aby dobrze wypełniać swoje obowiązki, musi posiadać bogate doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jest to zarówno specjalista jak i menadżer, który rozumie strategię firmy oraz jej procesy biznesowe, świetnie porusza się także w obszarach związanych z potrzebami pracownika, zespołu, działu oraz całej organizacji. I choć jego praca często skupia się na procesach kadrowych, wspiera on także menadżerów liniowych, a także zarząd firmy, tak aby możliwie najefektywniej realizowana była strategia firmy poprzez wdrożenie strategii personalnej.

Po to, aby skutecznie radzić sobie nie tylko w zarządzaniu kadrami, ale także współpracować z zarządem w najbardziej strategicznych obszarach funkcjonowania organizacji, musi budować swoje zasoby. Dobrą okazją ku temu są szkolenia, skupione na ugruntowaniu pozycji HR-owca w firmie. Jedno z nich, odbędzie się w dniach 13-14 września 2016 roku w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w Warszawie.

„Profesjonalny HR Biznes Partner – praktyczne aspekty umacniania pozycji HR’owca w organizacji”, to szkolenie organizowane przez firmę MM Conferences S.A. Zostało przygotowane z myślą o pracownikach działów HR, którzy zajmują się nie tylko wyzwaniom związanym z administracją kadrową, ale także współpracują ściśle z kadrą kierowniczą. Do najważniejszych zagadnień poruszanych podczas wydarzenia należą:

  • Najważniejsze narzędzia w pracy HR Business Partnera
  • Dopasowanie roli HR Business Partnera do strategii i potrzeb biznesowych organizacji
  • Korzyści dla firmy z realizacji roli HR Business Partnera
  • Adaptacja nowych pracowników
  • Tworzenie PRK na bazie podanych informacji
  • Programy talent management

Szkolenie prowadzone będzie przez Annę Fabiszak-Muzykę, specjalistkę w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Obszarem jej szczególnych zainteresowań są programy podnoszące efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się także w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji. Jest także ekspertem w zakresie projektowania i monitorowania systemów ocen pracowniczych, motywacji i rozwoju, systemów onboarding w organizacjach.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Ula Bogucka
Load More In Aktualności

Check Also

HR w spółkach giełdowych

VI Kongres HR Spółek Giełdowych SEG nadchodzi! To ...