Aktualności, Branża HR, Szkolenia zamknięte

Skorzystaj z Narzędziowni HR już 3 marca

konferencja HRWspółcześnie działy kadr i pracownicy personalni mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi HR i technologii informatycznych, które wspierają zarządzanie przedsiębiorstwem. Jak nie pogubić się w świecie nowoczesnych rozwiązań, będzie można dowiedzieć się na konferencji Narzędziownia HR.

Do udziału w konferencji są zaproszeni specjaliści od spraw personalnych, przedstawiciele kadry zarządzającej i osoby związane z procesami HR, a także pracownicy odpowiedzialni za wybór i wdrażanie narzędzi administracyjnych lub informatycznych w przedsiębiorstwach.

Program wydarzenia składa się z dwóch części. Podczas pierwszego spotkania uczestnicy wysłuchają wystąpień uznanych w środowisku HR ekspertów. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują trendy branży usług personalnych. Następnie kluczowe firmy świadczące usługi dla HR zaprezentują swoje oferty i nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Druga część odbędzie się po przerwie na lunch. Uczestnicy będą mogli wybrać jedną z dwóch ścieżek tematycznych kolejnych wystąpień. Tematy wykładów podzielono na następujące grupy:

  1. Rekrutacja i Rozwój
  2. HR i Biznes

Konferencja odbywa się 3 marca 2016 r. we Wrocławiu w hotelu Novotel. Koszt uczestnictwa wynosi:

  • 300 zł netto – dla osób zatrudnionych w działach HR i kadry zarządzającej
  • 450 zł netto – dla przedstawicieli firm konsultingowych i agencji doradztwa personalnego

W cenie przewidziano udział, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, lunch oraz rabaty na kolejne wydarzenia branżowe. W trakcie konferencji odbędą się również konkursu i losowanie atrakcyjnych nagród.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Barbara Trela
Load More In Aktualności

Check Also

Mentor znaczy mądry

Ktoś niezwykle mądry powiedział kiedyś, iż stanie w ...