Aktualności, Szkolenia biznesowe

Szkolenie: Sztuka dyplomacji – savoir-vivre w biznesie

Nawet najlepiej zapowiadająca się współpracę biznesową zepsuć może brak ogłady jednej ze stron. Savoir-vivre ważny jest nie tylko na dworach koronowanych głów i w ambasadach. Dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej ofert szkoleń z tego zakresu. Już 24-25 października 2016 r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millenium Plaza w Warszawie odbędzie się właśnie jedno z takich szkoleń: ,,Sztuka dyplomacji – savoir-vivre w biznesie „, organizowane przez MM Conferences S.A.

Sztuka dyplomacjiNa szkoleniu poznać będzie można pełne kompendium norm i konwenansów, które najczęściej występują w kontaktach międzyludzkich, ze szczególnym naciskiem na kontakty biznesowe. Dzięki temu osoby, które ukończą szkolenie zdolne będą do odpowiedniej oceny sytuacji w kontekście kulturowym. Ekspertka omówi również zasady doboru stroju i akcesoriów, których wybór uzależniony powinien być od okazji.

Oczywiście w biznesie ważne są nie tylko kontakty bezpośrednie, ale również pośrednie, za pomocą komunikacji elektronicznej. Również te kwestie poruszone zostaną na szkoleniu.

Główne zagadnienia:

  • Różnice kulturowe i umiejętność zachowywania się w sposób naturalny

  • Wzmacnianie własnego wizerunku w wszelkiego rodzaju relacjach

  • Wpływ obowiązujących norm i konwenansów na nawiązywanie kontaktów biznesowych

  • Właściwe decyzje w obszarze wyglądu, ubioru oraz aranżacji przestrzeni

Szkolenie poprowadzi Dorota Szcześniak-Kosiorek, trenerka biznesu, doradczyni wizerunku i etykiety, praktyk zawodu, która posiada dziesięcioletnie doświadczenie w łączeniu praktyki biznesowej z savoir-vivrem i psychologią wizerunku.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Michał Kaleta
Load More In Aktualności

Check Also

Indywidualizacja rozwoju zawodowego kluczem do sukcesu działu HR

Jednym z najważniejszych czynników motywujących pracownika jest stworzenie ...