Branża HR, Szkolenia biznesowe

Czy HR może być partnerem w biznesie?

Już 21 marca w Warszawie odbędzie się szkolenie dotyczące strategicznej roli specjalisty ds. HR w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się, na czym polega model HR Biznes Partnera.

HR Biznes PartnerSzkolenie jest organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współudziale Poczty Polskiej. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „HR on Demand”, który dotyczy najbardziej aktualnych i potrzebnych zagadnień w kontekście bieżących wyzwań branży zarządzania ludźmi.

21 marca 2016 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie pt. HR Biznes Partnering − czy HR może być partnerem w biznesie?, które potrwa od godziny 10:00 do 12:00.

Zakres tematyczny dotyczy modelu współpracy HR Biznes Partnera z przedsiębiorstwem, wdrożenia modelu HR Biznes Partnera oraz korzyści z zastosowania takiego rozwiązania.

HRBP to specjalista od zarządzania personelem, który wspiera firmę w obszarze kadrowo-płacowym i administracyjnym. Jego rolą jest planowanie rozwoju personelu, dbanie o potrzeby pracowników, inicjowanie zmian i pomaganie w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

Więcej szczegółów i zapisy na stronie PSZK.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Jan Dębicki
Load More In Branża HR

Check Also

Szkolenie coachingowe usprawni pracę działu HR!

Coaching to forma szkolenia, dzięki której Twoi pracownicy ...