Projekty unijne, Szkolenia otwarte

Co musisz wiedzieć o projektach unijnych

unia europejskaBierzesz udział w projekcie unijnym? Dostałeś dotację z funduszów europejskich, ale nie wiesz jak się rozliczyć? Skorzystaj ze szkolenia „Dokumentowanie, archiwizacja i audyt projektów finansowanych ze środków unijnych”.

Szkolenie ma charakter praktycznych warsztatów, dzięki którym uczestnicy zdobędą przydatne umiejętności dokumentowania i kontroli przeprowadzania projektów unijnych. Na zajęciach będzie można dowiedzieć się więcej na temat uregulowań prawnych oraz dobrych praktyk związanych z przebiegiem projektów finansowanych ze środków UE.

Podczas szkolenia zostaną poruszane szczegółowe kwestie z zakresu:

 • Sposobu dokumentowania operacji finansowanych ze środków unijnych,
 • Archiwizacji dokumentów,
 • Ewidencji księgowa operacji gospodarczych,
 • Audytu projektu.

Szkolenie ma formę otwartą, co sprzyja wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami realizującymi różne projekty unijne. Zaletą zajęć jest postawienie na praktyczne umiejętności poprzez warsztaty, elementy wykładu oraz case study.

Organizatorem szkolenia jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych. Szkolenie trwa jeden dzień (8 godzin) i odbywa się 28 sierpnia w Warszawie. Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 450 zł. Więcej szczegółów oraz zapisy znajdują się pod linkiem.

Share this Story
 • unia europejska
  Projekty unijne Szkolenia otwarte

  Co musisz wiedzieć o projektach unijnych

  Bierzesz udział w projekcie unijnym? Dostałeś dotację z funduszów europejskich, ale nie wiesz jak się rozliczyć? Skorzystaj ze szkolenia „Dokumentowanie, archiwizacja ...
Load More Related Articles
Load More By Barbara Trela
Load More In Projekty unijne

Check Also

Mentor znaczy mądry

Ktoś niezwykle mądry powiedział kiedyś, iż stanie w ...