Szkolenia otwarte

Jesteś liderem? Popraw swój wizerunek!

lider szkolenieKażdy, kto obejmuje stanowisko przywódcze, wie jak ważne jest, by jak najlepiej prezentować się w oczach podwładnych. Dbanie o pozytywny wizerunek należy do najważniejszych zadań dobrego lidera. W końcu przychylna ocena pracowników zapewnia autorytet, a bez niego trudno poprowadzić zespół do zwycięstwa. Do tego, jego członkowie będą bardziej lojalni wobec kogoś, do kogo mają pozytywne nastawienie.

Do podobnych wniosków doszli twórcy szkolenia z BUDOWANIA AUTORYTETU I WIZERUNKU LIDERA. Nie jest to jednak kolejne nudne szkolenie, z którego nie wynosi się nic oprócz bólu głowy. Jego innowacyjność opiera się na koncepcji Okien Johari. Według jego założeń, wszystkie informacje na temat lidera da się umieścić w 4 obszarach:

 • Obszarze otwartym,
 • Obszarze ukrytym,
 • Obszarze ślepym,
 • Obszarze nieznanym.

Uczestnicy szkolenia intensywnie pracują, porządkując swój wizerunek w oparciu o koncepcję Johari, konfrontując wiedzę na własny temat z rzeczywistością, w czym aktywnie pomagają im trenerzy. Przystosowują się także do zmian, które wnosi uzyskanie nowych kompetencji.

Szkolenie pomaga także rozwijać takie umiejętności jak wygłaszanie mów motywacyjnych, stosowanie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, komunikowanie trudnych decyzji oraz zarządzanie emocjami w interakcjach z pracownikami.
Konsultant szkolenia:
Marta Powroźnik
Project Manager
tel.: +48 (22) 201 93 56
tel. kom.: +48 660 096 055
marta.powroznik.@projektgamma.pl

Share this Story
 • lider szkolenie
  Szkolenia otwarte

  Jesteś liderem? Popraw swój wizerunek!

  Każdy, kto obejmuje stanowisko przywódcze, wie jak ważne jest, by jak najlepiej prezentować się w oczach podwładnych. Dbanie o pozytywny wizerunek ...
Load More Related Articles
Load More By Jan Dębicki
Load More In Szkolenia otwarte

Check Also

Szkolenie coachingowe usprawni pracę działu HR!

Coaching to forma szkolenia, dzięki której Twoi pracownicy ...