Stawiają na szkolenia dla menedżerów

Akademia Leona KoźmińskiegoAkademia Leona Koźmińskiego to świetny przykład uczelni, która dba i inwestuje w kwalifikacje swoich studentów. Ta niepubliczna szkoła w ten sposób uzupełnia swoją ofertę edukacyjną i poprawia sytuację finansową uczelni.

Uczelnie szukają różnych sposobów na zwiększenie przychodów – jednym z nich jest wprowadzenie do oferty właśnie specjalistycznych szkoleń. Propozycje kierowane są do osób w różnym wieku. Uczelnia korzysta z tego, że obecnie tego typu kursy cieszą się coraz większą popularnością.

Akademia Leona Koźmińskiego oferuje szkolenia m.in. z zakresu administracji, marketingu, zarządzania, psychologii, rozwoju osobistego, HR, logistyki czy prawa. Nie brakuje także szkoleń doradczych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z reguły te szkolenia mają formę otwartą. Dziś liczy się klient, dlatego firmy szkoleniowe walczą o niego na różne sposoby. ALK chce konkurować poprzez jakość, świetnych wykładowców, specjalistyczne programy szkoleniowe. Trenerzy i eksperci pozwalają studentom zdobyć specjalistyczną wiedzę, zdobytą poprzez warsztaty, studia przypadków czy rozwiązywania problemów firm.

Share this Story
  • Stawiają na szkolenia dla menedżerów
    Szkolenia otwarte

    Stawiają na szkolenia dla menedżerów

    Akademia Leona Koźmińskiego to świetny przykład uczelni, która dba i inwestuje w kwalifikacje swoich studentów. Ta niepubliczna szkoła w ten sposób ...
Load More Related Articles
Load More By Barbara Trela
Load More In Szkolenia otwarte

Check Also

Mentor znaczy mądry

Ktoś niezwykle mądry powiedział kiedyś, iż stanie w ...