Szkolenia otwarte

Szkolenie z zarządzania kompetencjami

szkolenie z zarządzaniaPrzez cały lipiec w różnych miastach Polski odbędą się bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania kompetencjami w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Zajęcia mają nauczyć menadżerów efektywnego zarządzania zdolnościami pracowników, wykorzystywania ich talentów oraz zapoznania z narzędziami nowoczesnego HR-owca.

Szkolenie jest organizowane na zlecenie PARP i finansowane w całości przez Europejski Fundusz Społeczny. Na szkolenie HR zapraszanych jest dwójka przedstawicieli kadry menedżerskiej i/lub kadry odpowiedzialnej za HR z małego lub średniego przedsiębiorstwa. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest udział przedsiębiorstwa w usłudze szkoleniowo-doradczej z zakresu zarządzania kompetencjami w MSP (www.kompetencjemsp.parp.gov.pl).

Tematyka zajęć, oprócz zarządzania kompetencjami, będzie dotyczyć rekrutacji, rozwoju i oceny pracowników, zagadnień związanych z budowaniem marki przedsiębiorcy (employer branding), a także wdrażania Planów Rozwoju Kompetencji. Szkolenia dla managerów prowadzone są w dwóch modułach: 2-dniowym oraz 3-dniowym, w oparciu o metody nauczania takie jak: prezentacje multimedialne, case study, czy symulacje.

Share this Story
  • szkolenie z zarządzania
    Szkolenia otwarte

    Szkolenie z zarządzania kompetencjami

    Przez cały lipiec w różnych miastach Polski odbędą się bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania kompetencjami w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. ...
Load More Related Articles
Load More By Jan Dębicki
Load More In Szkolenia otwarte

Check Also

Szkolenie coachingowe usprawni pracę działu HR!

Coaching to forma szkolenia, dzięki której Twoi pracownicy ...